Concept RK-3180

Neohodnoceno
 

Rychlovarná konvice Concept RK-3180 se může pochlubit dokonalým provedením elegantního lesklého nerezu v inovativním designu. Díky objemu 1,7 l můžete pohodlně uvařit kávu i pro více členů domácnosti najednou. Hlavní předností je možnost nastavení teplot. Konvička nabízí teplotu již od 50 °C až do 100 °C. Navíc teplotu můžete nastavit po 5°C krocích. Dále Vás pak potěší funkce udržování teploty vody Keep Warm

Dostupnost Na dotaz
1 999 Kč
Kód produktu 3090
Značka Concept
Kategorie Varné konvice
Záruka 2 roky
 

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
Konvička je vyrobena z kvalitního nerezu, který vydrží téměř cokoli. Tento materiál vám zaručí, že Vaše konvice nezrezaví a nijak nepoškodí Vaše zdraví. Značkový britský konektor Strix navíc prodlouží životnost vaší konvice díky kvalitě použitých materiálů 


PRAKTICKÁ VE VŠECH SMĚRECH
Co víc si přát, než konvičku, která se udržuje téměř sama. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, i sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt. Vaše konvice tak bude pořád zářit čistotou. Výhodou podstavce otočného o 360°C je, že konvici můžete na podstavec postavit z jakéhokoli úhlu. Tvar podstavce umožní uschování přívodního kabelu.


BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten zaručí, že se konvice po dovaření vody sama vypne. Zapomněli jste nalít vodu do konvice? Žádný problém, konvice se vypne a po zchladnutí ji můžete znovu použít. Pokud sejmete konvici z podstavce a vrátíte, tak se sama už nezapne. 


POHODLNÉ NALÉVÁNÍ A VYLÉVÁNÍ VODY 
Optimálně tvarované ústí konvice umožní pohodlně plnit konvici vodou, aniž byste ji museli otevírat. Široké hrdlo oceníte i při nalévání do šálku. Konvici hravě otevřete pouhým stiskem jednoho tlačítka, které je umístěné na horní části víka. 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Objem: 1,7 l 
Termoregulace na držadle 
Volba nastavení teplot 50° až 100°C po 5°C krocích 
Funkce udržování teploty Keep Warm 
Zvuková signalizace - konvice pípne při vložení na podstavec a při dosažení nastavené teploty 
Bezspirálová nerezová nádoba 
Kontrolka provozu 
Kvalitní značkový konektor Strix 
Tlačítko pro otevírání víka 
3- násobný bezpečnostní systém 
Automatické vypínání 
Vodoznak 
Barva: lesklý nerez + černá 
Příkon: 2000 - 2400 W 
Napětí: 220-240 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: